Odborné realitní služby

Zobrazit více

Naše realitní nabídka

+7

dalších projektů k nahlédnutí

Nákup / Prodej nemovitostí

Specializujeme se na nákup a prodej nemovitostí, klademe důraz na analýzu trhu a individuální potřeby klientů. Nabízíme nemovitosti všech typů a zajišťujeme, že každý obchod je efektivní a bezpečný.

Naše služby zahrnují kompletní právní a administrativní podporu, poskytujeme vše od počáteční konzultace až po finální převod vlastnictví.

Kvalifikovaný odhad zdarma

Našim klientům nabízíme bezplatný kvalifikovaný odhad tržní hodnoty jejich nemovitosti, který odráží aktuální stav na trhu s nemovitostmi. Dokážeme rychle zpracovat zjednodušený on-line odhad na základě poskytnutých podkladů a veřejně dostupných informací, případně kompletní odhad se zaměřením a osobní prohlídkou.

Odhady nemovitostí pro naši společnost zpracovává certifikovaný bankovní odhadce s dlouholetou praxí a znalosti lokálního trhu.

Prezentace Vaší nemovitosti

Vaši nemovitost prezentujeme pomocí moderních technologií, včetně profesionálních fotografií a použití dronu. Naše zkušenosti v oblasti prodeje nám umožňují cílit na správný trh a nastavit optimální cenu Vaší nemovitosti.

Přistupujeme k prezentaci každé nemovitosti individuálně, a to s ohledem na jedinečné vlastnosti každé nemovitosti a k tomu úměrně zvolené služby.

Zprostředkování prodeje

Naše služby zprostředkování prodeje zahrnují efektivní nalezení vhodných kupců a optimalizaci celého prodejního procesu. 

Díky našim zkušenostem a rozsáhlé databázi potenciálních zájemců zajišťujeme rychlý prodej za nejlepší možnou cenu.

Zajištění financování koupě

Pomáháme klientům s hladkým zajištěním financování koupě nemovitosti. 

Díky spolupráci s různými finančními institucemi nabízíme konkurenční úvěrové podmínky, přizpůsobené individuálním potřebám každého klienta.

Benefity našich služeb

Dokonalá znalost realitního trhu

Komplexní služby a spolupráce s odborníky

Individuální přístup ke každému klientovi

Využití moderních technologií