Nabízíme k prodeji rodinný dům s velkým potenciálem v Březnici. Hledáte nemovitost s jedinečným charakterem a obrovskou investiční příležitostí? Máme pro vás ideální nabídku! Tento samostatně stojící rodinný dům, se nachází ve vyhledávané lokalitě Březnice a nabízí nespočet možností a využití.

Dům je částečně podsklepený se dvěma nadzemními podlaží a podkroví. Zastřešen je valbovou střechou s taškovou krytinou. Konstrukčně je stavba postavena z páleného zdiva a disponuje standardním vybavením. Celková podlahová plocha, včetně sklepa, činí přibližně 240 m². K domu náleží také terasa, která nabízí příjemný prostor pro relaxaci a dále hospodářská budova.

Nemovitost obsahuje dva samostatné byty, každý s vlastním vchodem, což poskytuje široké možnosti využití, ať už pro vícegenerační bydlení nebo jako investici. Objekt není technicky ani právně rozdělen, což umožňuje budoucímu majiteli flexibilitu v úpravách.

Technické vybavení
– Vytápění je řešeno ústředním topením s plynovým kotlem a kotlem na tuhá paliva. Jako záložní zdroj topení slouží elektrické přímotopy.
– Dům je napojen na vedení NN, veřejný vodovod.
– Kanalizace je řešena jímkou na vyvážení.
– Plyn je napojen z veřejného rozvodu.

K nemovitosti náleží zděná hospodářská budova, dřevěná kůlna a venkovní úpravy (přípojky inženýrských sítí, jímka na vyvážení, zpevněné plochy a oplocení).

Objekt byl naposledy celkově rekonstruován v roce 1968. Původní udržovaný stav k okamžitému užívaní nebo i celkové rekonstrukci dle vašich představ. Tato nemovitost je tedy ideální příležitostí pro ty, kteří chtějí investovat a přetvořit ji na moderní bytové jednotky nebo zachovat její historický charakter.

Březnice je klidná a dobře dostupná lokalita, která nabízí veškerou občanskou vybavenost a je ideální pro rodinné bydlení či investiční záměry.