Nabízím k prodeji rodinný dům o dispozici 4+1 (100 m2) s rozsáhlou hospodářskou budovou s garáží (60 m2), který se nachází v širším centru obce Hvozdná, ve vzdálenosti cca 100 m od zastávky MHD, obchodu se smíšeným zbožím, restaurace či fotbalového hřiště.

Rodinný dům je samostatně stojící, částečně podsklepený, přízemní, zastřešený valbovou střechou s částečně využitým obytným podkrovím s možností rozšíření. V přízemí se nachází centrální hala se schodištěm, ze které se vstupuje do kuchyně, obývacího pokoje, ložnice, zrekonstruované koupelny se záchodem, po schodišti do sklepa, kde jsou dvě místnosti a do podkroví, kde jsou dva samostatné pokoje, jeden z nich s balkónem s výhledem.

Dům prošel částečnou rekonstrukcí, při které byla vyměněna okna a vchodové dveře, zateplena fasáda ze tří stran včetně nových fasádních omítek, vyměněn kombinovaný plynový kotel a naposled byla kompletně rekonstruována koupelna se záchodem.

Objekt je napojený na všechny inženýrské sítě (elektřina, vodovod, kanalizace a plynovod).

Za domem se nachází rozsáhlá hospodářská budova s podlahovou plochou cca 60 m2, kterou je možné využívat jako garáž, dílnu, skladové prostory či chov domácích zvířat.

Pozemek ve funkčním celku má celkovou výměru cca 500 m2, částečně zpevněný betonovou plochou, částečně osázený vzrostlými ovocnými stromy a od ulice oddělený okrasnými keři.