Nabízíme k prodeji byt o dispozici 2+1 s lodžií umístěný v 6. nadzemním podlaží osmipodlažního revitalizovaného panelového bytového domu s výtahem, který je situovaný na ulici Jiráskova v centrální části města Otrokovice.

Byt je převážně v původním udržovaném stavu, vyměněna byla okna v bytě v roce 2007. Bytový dům prošel celkovou revitalizaci v roce 2009, kdy byla zateplena fasáda včetně omítek, opravena střecha, vyměněna okna a vchodové dveře a vyměněny stupačky, současně byly přistavěny i lodžie k jednotlivým bytům.

Vchod do bytu je přes předsíň (4,4 m²), na kterou navazuje samostatný záchod (1,0 m²), kuchyň (12,2 m²) průchozí do koupelny (2,5 m²) a do pokoje (16,1 m²), dále chodba (2,8 m²), ze které se vstupuje do pokoje přístupného i z kuchyně, šatny (2,8 m²) a dalšího pokoje (14,6 m²) se vstupem do lodžie (4,6 m²). Kuchyň a sousední pokoj jsou orientované na sever a další pokoj s lodžií je orientovaný na jih s výhledem na centrum města. Součástí bytu je dřevěná sklepní kóje (1,0 m²) umístěná v 1. podzemním podlaží domu.

Měsíční platby za užívání bytu činí: 3994,- Kč (fond oprav, pojištění, správa, el. energie spol. prostor, užívání výtahu a dodávka teplé a studené vody).