Nabízím k prodeji kompletně zrekonstruovaný byt o dispozici 1+1 umístěný v přízemí nízkopodlažního panelového domu po celkové revitalizaci situovaného na ulici Javorová, ve vyhledávané části sídliště Jižní Svahy, blízko trolejbusových zastávek Slunečná a Okružní.

Vchod do bytu je téměř bezbariérový (pouze dva venkovní schody. Dispozičně byt obsahuje vstupní chodbu, ze které se vstupuje do pokoje, samostatné kuchyně a koupelny se záchodem. Samostatný sklep je panelový (nikoli kóje) přístupný ze společné chodby.

Bytová jednotka aktuálně prochází celkovou rekonstrukcí, kde zůstaly zachovány pouze obvodové stěny, vyměněny budou vchodové i vnitřní dveře, podlahy včetně nivelace, nové vnitřní omítky, sádrokartonové stropní podhledy, keramické obklady 60 x 60 cm, kompletně koupelna včetně rozvodů (prostorný sprchový kout, umyvadlo se skříňkou a závěsný záchod), kuchyňská linka s vestavnými spotřebiči na míru, rozvody elektroinstalace v celém bytě včetně rozvaděče. Uvedené fotografie jsou pouze ilustrační, rekonstrukce bude provedena v podobném rozsahu.

Měsíční úhrady za užívání bytu činí: 2123,- Kč (topení, studená a teplá voda, osvětlení společných prostor, odměna správci, fond oprav) včetně splátky revitalizace ve výši 326,- Kč + elektřina dle vlastní spotřeby.